Jak pokonać nieśmiałość? E-Trening dla Nieśmiałych

Zapraszam do skorzystania z e-treningu dla nieśmiałych „Od Nieśmiałości do Pełni życia”. Trening składa się z 9 etapów. Każdy z nich to e-mail z porcją wiedzy i ćwiczeniami do wykonania w ciągu kolejnych 7 dni.

Uwaga, trening jest dedykowany tylko dla osób, gotowych na intensywną pracę nad swoim własnym rozwojem, a w szczególności nad budowaniem zdrowego poczucia własnej wartości.

Trening w pierwszych etapach skupia się na przebudowaniu własnego podejścia do nieśmiałości, a w szczególności na zmianie sposobu myślenia o sobie i innych ludziach. Taki wstęp pomaga stworzyć sobie swoiste zaplecze dla wprowadzania kolejnych coraz trudniejszych zmian, tym razem już w sferze zachowań i reakcji. Dalsze etapy stopniowo wprowadzają zmiany coraz bardziej widoczne na zewnątrz.

Co ważne, trening możesz wypróbować za darmo, bez zobowiązań.

tutaj możesz się zapisać >>>E-Trening: Od nieśmiałość do pełni życia<<<

okladka1

Nie czekaj, aż samo coś się zmieni, działaj. Nikt nie jest skazany na nieśmiałość. Skazany jest tylko ten, kto skaże się sam. Szukasz sposobu jak pokonać nieśmiałość? Zacznij od e-treningu właśnie teraz. Tak, to „teraz” nie jest wcale przypadkiem.

 

>>>E-Trening: Od nieśmiałość do pełni życia<<<

 

pozdrawiam

One Response to “Jak pokonać nieśmiałość? E-Trening dla Nieśmiałych”

Leave a Reply