Jak pokonać nieśmiałość? Uwolnij swój głos.

Witajcie,

tym razem mam dla Was szybkie zaproszenie. Szybkie, bo już na najbliższą sobotę i niedzielę.

Osoby nieśmiałe zazwyczaj mają problem z werbalnym wyrażaniem siebie. Chcemy coś powiedzieć, ale słowa grzęzną w gardle. Zamiast krzyczeć, przemilczamy. Wiele myśli i emocji zostaje niewypowiedzianych. Głośny wewnętrzny sprzeciw wydostaje się z nas jedynie jako ledwo słyszalny szept. Energia czakry gardła zostaje przyblokowana i powoduje rozmaite stany zapalne gardła.

W takim przypadku praca nad doskonaleniem emisji głosu często jest bardzo pomocna. Pozwala przełamać się. Otwiera na nowe formy ekspresji samego siebie.

Osoby zainteresowane taką formą przełamywania nieśmiałości zapraszam na warsztat „Uwolnij Głos”, prowadzony przez panią Olgę Szwajgier już w najbliższy weekend 6-7 czerwca w Bielsku-Białej.

jak pokonać nieśmiałość głos

Warsztat jest skierowany nie stricte do osób nieśmiałych, ale do wszystkich, chcących rozwinąć swój potencjał twórczy oraz zdecydowanych, by we wspaniałej, przyjaznej atmosferze odnaleźć swoje brzmienie.

Trwają ostatnie zapisy. Szczegółowe informacje znajdziecie tutaj:
https://www.facebook.com/events/1570542573196516/

Jak pokonać nieśmiałość w przyjemny, twórczy sposób? Może właśnie podczas warsztatów z Olgą Szwajgier nadejdzie potężna inspiracja.

Pomyślności.

Leave a Reply