coach0233mWitam, nazywam się Agnieszka Buczek. Jestem coachem. Pracuję z ludźmi, którzy zdecydowali się podjąć zmiany w swoim życiu osobistym, zawodowym lub, i tak jest najczęściej, w obu naraz.

Doskonale znam problemy osób borykających się z nieśmiałością, ponieważ w przeszłości sama musiałam się z nimi zmierzyć. To były dla mnie ciężkie czasy. Wiem, czym jest samotność i frustracja z powodu nie zrealizowanych dążeń. Wiem, co oznacza brak przyjaciół. Wiem, jak boli bycie niewidzialnym dla innych. Wiem, jak wiele wspaniałych rzeczy ominęło mnie z powodu nieśmiałości.

Jednak znalazłam sposób, by wyrwać się z tego błędnego koła niepowodzeń. Dziś jestem coachem i managerem, jednocześnie bioenergoterapeutą metody Domancica. Moją misją jest wspieranie ludzi w budowaniu wysokiego poczucia własnej wartości. Swoją wiedzą i doświadczeniem wspieram w szczególności osoby nieśmiałe. Dla Was stworzyłam ten blog. Wiem, że pokonanie nieśmiałości jest możliwe. Mnie się udało, więc jest to możliwe i osiągalne także dla Ciebie.

Zapraszam do czytania i działania.

 

Więcej o mnie i o moim stylu w coachingu przeczytasz na stronie: www.do-celu.com

Jeśli masz jakieś pytania, chętnie odpowiem. Napisz na adres:  a.buczek@do-celu.com